1. dec
Sreda
18:00
Mini teater
Beseda je kulturnemu človeku dragulj
Prireditve - drugo
Ob 100-letnici rojstva Janka Messnerja/Aleksander Tolmaier, Lara Vouk, Nataša Konzili/recital. Koroški kulturni dnevi v Ljubljani ODPOVEDANO!
3. dec
Petek
10:00
Križevniška 1
Po bratih Grimm
Lutkovna predstava
RAZPRODANO
4. dec
Sobota
11:00
Križevniška 1
Lutkovna predstava
RAZPRODANO
5. dec
Nedelja
11:00
Križevniška 1
Bonny Becker
Lutkovna predstava
RAZPRODANO
6. dec
Pon.
10:00
Križevniška 1
Lutkovna predstava
RAZPRODANO
7. dec
Torek
10:00
Križevniška 1
Svetlana Makarovič
Lutkovna predstava
RAZPRODANO
9. dec
Četrtek
19:00
Svetlana Makarovič: Baladne pravljice
Literarni večer
Nastopili bodo Svetlana Makarovič, pevka Višnja Fičor, pianist Joži Šalej, violinistka Jelena Ždrale in kontrabasist Nino De Gleria.
11. dec
Sobota
11:00
Križevniška 1
Lutkovna predstava
12. dec
Nedelja
11:00
Križevniška 1
Lutkovna predstava
12. dec
Nedelja
20:00
Križevniška 1
Benoit Solès
Drama
13. dec
Pon.
10:00
Križevniška 1
Lutkovna predstava
RAZPRODANO
17. dec
Petek
09:30
Križevniška 1
Po bratih Grimm
Lutkovna predstava
RAZPRODANO
18. dec
Sobota
11:00
Križevniška 1
Po angleški ljudski pravljici: Pavel Polak
Lutkovna predstava
19. dec
Nedelja
11:00
Križevniška 1
Po bratih Grimm
Lutkovna predstava
Več informacij na: 041-314-414 RAZPRODANO
19. dec
Nedelja
17:00
Križevniška 1
Po bratih Grimm
Lutkovna predstava
Več informacij na: 041-314-414
20. dec
Pon.
10:00
Križevniška 1
Svetlana Makarovič
Lutkovna predstava
RAZPRODANO
25. dec
Sobota
17:00
Križevniška 1
Lutkovna predstava
26. dec
Nedelja
11:00
Križevniška 1
Lutkovna predstava
30. dec
Četrtek
17:00
Križevniška 1
Svetlana Makarovič
Predstava za otroke
31. dec
Petek
20:00
Križevniška 1
Benoit Solès
Drama

Nakup vstopnic za predstave na Križevniški 1 je mogoč na spletni strani www.eventim.si (klik na voziček v mesečnem sporedu), na vseh prodajnih mestih Eventima in v Mini teatru (Križevniška 1, vsak delavnik med 10. in 15. uro).

Mini teater na gostovanju

2. dec
Četrtek
18:00
KD Krško
Svetlana Makarovič
Lutkovna predstava
4. dec
Sobota
10:00
KD Domžale
Bonny Becker
Lutkovna predstava
14. dec
Torek
10:00
OŠ Koseze
Charles Perrault
Lutkovna predstava
15. dec
Sreda
10:00
OŠ Koseze
Charles Perrault
Lutkovna predstava
16. dec
Četrtek
10:00
OŠ Koseze
Charles Perrault
Lutkovna predstava
18. dec
Sobota
10:30
SNG Nova Gorica
Po bratih Grimm: Vesselin Boidev
Lutkovna predstava
27. jan
Četrtek
11:00
Dom krajanov Šenčur
Drama
23. apr
Sobota
18:00
SSG Trst
Pernilla Stalfelt
Predstava za otroke
12. maj
Četrtek
19:30
KD Kamnik
Drama